سايبان برقي:


خريد سايبان برقي براي مکان هايي مانند مغازه,پارکينگ,بالکن و غيره طرحي جالب است. در قديم سايبان هاي دستي در مغازه ها به منظور جلوگيري از تابش مستقيم نور خورشيد به ويترين مغازه يا در امان بودن مشتريان از برف و باران و يا گرماي زياد استفاده مي شود. استفاده از سايبان هاي دستي باعث مصرف انرژي مي شود و زمان بر بود به همين خاطر با خريد سايبان هاي برقي خيلي زود اين سايبان ها جايگزين انواع قديمي خود شدند. در سايبان هاي برقي کافيست دکمه اي را فشار دهيد تا سايبان در زمان کوتاهي جمع يا باز شود و ديگز نياز به نيروي انساني نمي باشد. سايبان برقي در پارکينگ ها هم کاربرد دارند اگر شما پارکينگ رو بازي داريد با خريد يک سايبان برقي مي توانيد اتوموبيل خود را از تابش نور مستقيم و يا بارش برف و باران در امان نگه داريد. يکي ديگر از کاربردهاي سايبان برقي استفاده از آن در بالکن يا حياط است. با استفاده از ان شما مي توانيد هر زمان که دوست داشتيد بدون اينکه فضاي حياط يا بالکن کاملا بسته شود در سايه ايجاد شده در هر اب و هوا نهايت استفاده و لذت را ببريد.


سايبان مغازه:


معروف ترين ان سايبان مغازه است. همان سايبان هاي دستي قديمي که اکثر مغازه ها از ان استفاده مي کردند. حالا جاي خود را به سايبان برقي مغازه داده اند. تفاوت اين دو سايبان در کاربرد و زيبايي و عملکرد ان ها است. سايبان برقي مغازه به مراتب زيباتر و کاراتر از سايبان دستي سنتي مي باشد و استفاده ان بسيار راحت تر است. تنها با فشار دادن دکمه ريموت کنترل مي توانيد ان را تنظيم يا باز و بسته کنيد.


سايبان پارکينگ:


کاربرد اين نوع از سايبان همانطور که از نامش پيداست در پارکينگ ها خصوصا در پارکينگ هاي رو باز مانند حياط منزل مي باشد و خودروي شما را از نور خورشيد و باران و برف محافظت مي کند.


سايبان بالکن: همچنين سايبان بالکن در بالکن ها ؛پانسيون ها, تراس ها و جلوي در ويلاها استفاده مي شود. سايبان برقي بالکن اين امکان را به شما مي دهد که در هواي باراني يا افتابي يا برقي در امان هستيد.


ديگر ويژگي اين نوع سايبان برقي اين است که نسبت به سايبان هاي دستي و معمولي در مجاورت هواي گرم و سرد مقاوم است و موادي که در ان استفاده شده است تحمل سرما و گرماي زيادي را دارد. از اين رو سايبان برقي در برابر زنگ زدگي يا زنگ خوردگي مقاوم است.


يکي ديگر از ويژگي هاي اين نوع سايبان وزن مناسب ان است. سايبان برقي برعکس سايبان هاي دستي و سنتي که بسيار سنگين بودند , وزن بسيار سبکي دارد و در عين حال مقاومت بالايي در برابر بارش برف و باران دارد.


اين ويژگي نسبت به سايبان هاي دستي قديمي يک پيشرفت خوب به حساب مي آيد.مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

بهترين ايمپلنت monica teodora Jason مجله براي عموم مردم آهنگ پارس لوازم يدکي هيوندا و کياموتور Anthony موزه هاي ايران modelshow فروش انواع شومينه الکلي، برقي،ديواري و گازي